Он-лайн сервіс об’єктів комунальної власності

Восени 2014 року Управління комунальної власності ЛМР запустило офіційний сайт, mayno.lviv.ua, розробником якого стала компанія FRESHPR. Відтепер кожен охочий може відкрито слідкувати за тим, які об’єкти нерухомого майна, що знаходяться у державній власності, віддаються в оренду чи виставляються на продаж, оглянути галерею вільних приміщень, ознайомитися з результатами аукціонів, самостійно роздрукувати необхідні бланки заяв тощо. Також на сайті УКВ ЛМР доступна інформація про чинні нормативно-правові документи, що стосуються оренди та приватизації державних приміщень; ухвали сесій ЛМР; і висвітлена повна інформація про працівників та послуги УКВ ЛМР.

Сайт зручний та простий у користуванні, з відмінною навігацією та можливістю швидкого пошуку. При необхідності сконтактувати з УКВ ЛМР, задавши запитання, висунувши пропозицію чи написавши скаргу, можливо через форму швидкого зв’язку. Інформація на сайті доступна української, англійською та польською мовами.

Ідея створення сайту, на якому б можна було побачити вільні приміщення комунальної власності, виникла під час засідань робочої групи з розробки Стратегічного плану залучення інвестицій. Своє зацікавлення у проекті висловили підприємці Львова та представники місцевих бізнес-асоціацій.

Сайт розроблено в рамках реалізації демонстраційного проекту «Розвиток інноваційного середовища та підвищення інвестиційного іміджу Львова як перший етап створення Корпорації місцевого економічного розвитку», який здійснюється за підтримки Проекту міжнародної технічної допомоги «Місцевий економічний розвиток міст України» (МЕРМ), що впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Уряду Канади. Більше про проект http://www.mled.org.ua».

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Дорогожицька, 1.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти