E-Congress 2016 – найбільша подія на ринку ecommerce України

6 жовтня у Києві на НСК «Олімпійський» відбулась грандіозна подія на ринку електронної комерції України – Ukrainian E-commerce Congress 2016.

Цього року подія стала рекордною за кількістю відвідувачів – близько 1000 представників e-retail, 63 іноземних та українських експертів, 36 компаній на виставці.

Команда FRESHPR здійснювала комунікаційну підтримку на всіх етапах проведення заходу – під час підготовки (дистанційна прес-служба, залучення медіа-партнерів, промо-активності у соціальних мережах), на події (прес-служба, SMM) та після конгресу (пост-публікації, робота з медіа-контентом).

Варто зазначити, що цьогорічний E-Congress 2016 став не тільки комунікаційним майданчиком для гравців ринку ecommerce, але і джерелом для нових ідей, знань та натхнення для розвитку бізнесу. Цьому сприяло якісне наповнення 3-ьох інформаційних потоків (наприклад, вперше в Україні виступав представник Ecommerce Foundation, європейський офіс Google здійснив світову прем’єру свого нового сервісу) та високий ранг гостей конгресу (подію відвідали власники найбільших рітейлерів та сервісних компаній – В. Чечьоткін, В.Цой, М.Палієнко, А.Логвін, В. Клімов, Р.Кисіль та інші).

Дякуємо нашому клієнту Ukrainian E-commerce Expert за можливість стати частиною грандіозної події!

Теґи E-Congress 2016

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Олени Теліги, 5Б, 3-й поверх.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти