XVI Міжнародний економічний форум у Львові – найбільший західноукраїнський бізнес-майданчик

3-4 листопада у Львові на стадіоні "Арена-Львів" відбувся вже 16-ий Міжнародний економічний форум "Львівщина – фабрика Європи". На два дні він об’єднав найефективніших українських та іноземних менеджерів у дискусії про економічний розвиток та залучення інвестицій. Захід відвідала рекордна кількість учасників – близько 800, серед яких вище керівництво держави та області, іноземні інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, бізнес асоціації та банків.

Уже вкотре FRESHPR долучається до організації цього традиційного для Львівщини бізнес-заходу. Проте цьогорічний Форум був особливо знаковим, адже проходив під патронатом Президента України та викликав неймовірний ажіотаж серед засобів масової інформації.

Цього разу наша команда надавала послуги із рекламної кампанії. У рамках співпраці, ми забезпечили роботу прес-центру Форуму у період підготовки та під час події. Зокрема, FRESHPR розробив українську та іноземну медіа-мапи із 87-ми профільних ЗМІ та організував акредитацію рекордної кількості журналістів – понад 160 представників, серед яких – провідні загальнонаціональні телеканали, радіо, Інтернет та друковані видання, а також іноземні мас-медіа.

Ми забезпечили комунікаційну підтримку на всіх етапах проведення заходу: послуги прес-служби до, під час та після події, залучення медіа-партнерів, промо-активності у соціальних мережах та SMM. У рамках наданих послуг, проведено рекламну кампанію в Інтернеті, мережі Google та Facebook, розроблено дизайн макетів інформаційних та рекламних матеріалів для ЗМІ. Наша команда також підготувала аналітичний моніторинг публікацій у ЗМІ, за результатами якого у мас-медіа зафіксовано більше 360-ти інформаційних повідомлень, що стосувались подій Форуму.

Варто також зазначити, що XVI Міжнародний економічний форум мав загалом 11 тематичних панелей та близько 20-ти провідних експертів та фахівців. У перший день учасники говорили про економічні та географічні переваги України, які сприяють формуванню позитивного іміджу країни та залученню інвестицій, впровадження індустріальних парків, ефективне управління персоналом. Вже наступного дня Форум був поділений на три окремих дискусійних напрямки: агропромисловий розвиток, енергозбереження та транскордонну співпрацю. Серед спікерів – перший Віце-прем`єр міністр України, міністр інфраструктури України, заступник міністра аграрної політики, міністра економічного розвитку і торгівлі України, голова Львівської ОДА, керівники відомих успішних компаній, зокрема ПАТ "Карлсберг Україна", Syngenta, ENSI, експерти австрійського проекту ЮНІДО, Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC), ЄБРР в Україні та інші.

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Дорогожицька, 1.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти