У листопаді на Львівщині відкрився другий завод німецької компанії "Bader"

3 листопада на Яворівщині у с. Кожичі відбулось відкриття нового заводу компанії "Бадер Україна". Урочистий старт виробництву дав Президент України Петро Порошенко.

Команда FRESHPR отримала можливість забезпечити медіа-підтримку візиту Глави держави на завод. Відкриття нового виробничого підрозділу на понад 1 500 нових робочих місць викликало загалом чимале зацікавлення серед засобів масової інформації. У результаті ми зафіксували понад 110 публікацій та згадок у ЗМІ, серед яких інтернет-портали, друковані видання й телеканали. Щиро вдячні усім журналістам, хто став учасником цієї непересічної для області події.

У рамках співпраці із "Бадер Україна", FRESHPR повністю забезпечив напрямок медіа рілейшинз, реєстрацію журналістів, фото та відео супровід. Також ми сформували сувенірну продукцію для усіх представників ЗМІ, а організували внутрішню ідентифікацію.

Зазначимо, що у будівництво другого заводу ТзОВ "Бадер Україна" інвестувало понад 10 мільйонів євро. Компанія заснована ще у січні 2006 року у місті Городок Львівської області для реалізації інвестиційного проекту із виробництва шкіряних автомобільних чохлів. З того часу "Бадер Україна" інвестувала понад 25 мільйонів євро та загалом створила 2 900 робочих місць. Варто додати, що компанія пропонує дуже достойну оплату праці своїм працівникам та європейські стандарти безпеки.

ТзОВ "Бадер Україна" є філією німецької компанії "БАДЕР ГмбХ" – одного із провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту. Основний вид діяльності українського підрозділу є виробництво шкіряних елементів та пошиття шкіряних сидінь для автомобілів марки "АУДІ" та "БМВ". 

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Олени Теліги, 5Б, 3-й поверх.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти