FRESHPR здійснила ребрендинг для девелоперської компанії PRAUD investment

У жовтні FRESHPR реалізувала проект з ребредингу для компанії із польськими інвестиціями "Орієнтир", котра зводить якісне європейське житло. Старий бренд абсолютно не відповідав позиції компанії на ринку, тому ми проаналізували українських та закордонних лідерів, що працюють у сфері нерухомості та запропонували замовнику цікаве нестандартне рішення. Результатом роботи став новий логотип та назва PRAUD investment, а також сучасний та функціональний корпоративний веб-сайт http://praud.com.ua/

FRESHPR спільно зі студією дизайну MUST вирішила скористатись ідеєю динамічного брендингу та надати бренду притаманні компанії якості та переваги. У новій назві "PRAUD investment" ми заклали меседж про те, що замовник інвестує у будівництво сучасного та елітного житла, яким справді можна пишатись. А у логотипі запропонували використати динамічний модуль, який легко адаптуватиметься під будь-які проекти компанії і надаватиме широкий простір для експериментів.

Новий веб-сайт praud.com.ua також став необхідним для максимального інформування майбутніх власників житла та партнерів про останні події в діяльності компанії "PRAUD investment". Відтепер він дозволяє відвідувачам у зручній формі дізнатись усю інформацію про квартири чи будинки у житлових комплексах компанії, їх основні переваги та характеристики.

Також FRESHPR запропонував нові назви для об’єктів забудов PRAUD investment:

  • для затишного котеджного містечка у с.Бірки – PRAUD HILLS;
  • вишуканого комплексу у центральній частині Львова – KVARTAL PRAUD;
  • сучасного сімейного комплексу у Львові – PRAUD CITI;
  • за кордоном – PRAUD WARSAW (м. Варшава, Польща). 

У рамках наданих послуг ми розробили дизайн макетів інформаційних та рекламних матеріалів, а також супроводжуємо компанію у мережі Facebook.

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Олени Теліги, 5Б, 3-й поверх.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти