FRESHPR забезпечила медіа-підтримку для першої виставки у «Львіварні»

Лютий у компанії FRESHPR розпочався із мистецьких подій. На початку місяця ми мали нагоду долучитись до відкриття сучасного та напрочуд атмосферного арт-просторуу Львові - музейно-культурного комплексу пивної історії «Львіварня». Цій події приурочили виставку двох визначних українських художників «Діалог», яка стала першою експозицією у новому мистецькому комплексі.

Ми організували комплексну медіа-підтримку відкриття цієї художньої експозиції та забезпечили:

  • розміщення інформації про виставку у «подієвих» онлайн ресурсах (з афішами та анонсами);
  • підготовку прес-матеріалів;
  • анонсування події у ЗМІ;
  • запрошення представників мас-медіа, а також місцевої еліти (70+ осіб) на відкриття виставки «Діалог»;
  • висвітлення інформації про виставку, а також новий арт-простір «Львіварня».

У рамках наданих послуг FRESHPR розповсюдила прес-реліз, анонс та пост-реліз про подію серед ЗМІ. Нам вдалось зацікавити значну аудиторію журналістів. Серед присутніх на відкритті були представники 20-ти інформаційних ресурсів, а це близько 30 журналістів та фотокореспондентів, які представляли онлайн та друковані видання, газети, журнали, телеканали та радіостанції.

Показником ефективності роботи стала велика кількість поширень та публікацій у ЗМІ. За результатами моніторингу ми зафіксували близько 40 публікації, що стосуються події, у тому числі новинних сюжетів на телебаченні. Серед них – найпопулярніші та одні із найрейтинговіших інформаційних ресурсів не лише Львівщини, а й Західної України.

Значного поширення подія також набула й у соцмережах (понад оригінальних 50 постів). Фото із урочистого відкриття виставки «публікували» як журналісти та блогери, так і запрошені гості. У результаті подія зацікавила не лише присутніх на відкритті, а й інших користувачів соцмереж, про що свідчать численні «лайки» та схвальні відгуки про неймовірну атмосферу та нове яскраве місце для арт-подій у Львові.

До слова, виставка «Діалог» триватиме до 31 березня 2017 року. А у додаток до перегляду полотен відомих українських художників Матвія Вайсберга та Юрія Пікуля також можна відвідати музей пивної історії «Львіварня». Про враження говоритимете ще довго :)

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Олени Теліги, 5Б, 3-й поверх.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти