FRESHPR створює найбільшу мистецьку подію року в країні

Майже 1300 дітей, переважно зі Сходу країни, відвідають Львів та Карпати, де зможуть спробувати проявити свої творчі здібності. Для багатьох юних талантів це стане першою поїздкою західніше Дніпра.

Завдяки ідеї та старанням Львівської дитячої галереї мистецтв, допомозі відомих художників України та підтримці FRESHPR, з 1 червня до Львова приїжджають діти з усіх, та переважно східних, регіонів країни, щоб повчитись образотворчого мистецтва у західних та іноземних художників. «Мистецька хвиля миру» - подія, що стане не лише найчисельнішою дитячою акцією України в 2017 року і має всі шанси бути мистецькою подією року, адже до її організації залучені сотні людей практично з усіх регіонів країни.

Програма події включатиме не лише творчі заходи, як то майстеркласи з малювання чи ліпки з глини, діти пройдуть урочистою ходою через Львів, відвідають місцеву оперу, попрактикуються в різних творчих дисциплінах а також відвідають Карпати, де протягом двох тижнів зможуть переймати традиції та досвід у місцевих митців.

Організатори презентували акцію на прес-конференції, запис якої можна переглянути нижче

При виникненні бажання акредитуватись на подію чи відвідати будь-який із заходів у її рамках, просимо звертатись за контактами, поданими нижче. Звісно, ми все організуємо і будемо раді Вашій присутності чи публікаціям!

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Дорогожицька, 1.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти