Б’ємо рекорди: за два тижні ми підготували ІІ Форум місцевого розвитку до старту

Цього року нам знову FRESHPR випала нагода попрацювати над підготовкою ІІ Форуму місцевого розвитку у Трускавці. Ще 2016-го ми розробляли логотип та базовий корпоративний стиль для першого Форуму, а зараз знову, за рекордний термін, встигли підготувати усю візуальну рекламу, сувенірну продукцію та інші брендовані матеріали.

Проте старання були варті результату – упродовж трьох днів, з 23 до 25 червня, Форум відвідало понад 400 учасників з України, Польщі, Угорщини, Румунії, а також представників ЄС на найвищому рівні. Важливі питання регіонального розвитку Карпат, децентралізації та роботи органів місцевого самоврядування зацікавили високих гостей. Захід відвідали голова Верховної ради України Андрій Парубій і Маршалок Сейму Республіки Польща Марек Кухцінський, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода, віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, заступник Міністра розвитку Республіки Польща Єжи Квєцінський.

То ж за неповних два тижні ми розробили усі бігборди, сітілайти та банери на ІІ Форум місцевого розвитку. Також завданням FRESHPR було підготувати увесь роздатковий матеріал: програму у вигляді креативного блокнота двома мовами, типові бланки, бейджі та сувеніри (еко-ручки, крафтові брендовані пакети). У межах співпраці ми розробили фото-зону (від ідеї до реалізації) із об’ємним логотипом Форуму, усі вказівники та інформаційні таблиці.

А ще наша компанія підготувала брендовані футболки для учасників ранкової зарядки та забігу.

То ж роботи було чимало, але ми впорались. А результат ви можете оцінити на офіційній сторінці ІІ Форуму місцевого розвитку у Фейсбук.

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Олени Теліги, 5Б, 3-й поверх.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти