FRESHPR та IDS Borjomi Ukraine: рік ефективної співпраці

З надзвичайною швидкістю пролетів рік насичених та неповторних проектів разом з IDS Borjomi Ukraine!

За цей час ми здійснили чимало спільних подвигів! Презентували нову форму пляшки «Моршинської», встановили загальноукраїнський рекорд з розмалювання тарілки діаметром 3 метри 53 сантиметри на гастрономічному фестивалі «Львів на тарілці», джазували на Alfa Jazz Fest у казковому місті Лева, разом з журналістами ганяли вулицями старого міста на Borjomi Jazz Bus, з «Миргородською» шаленіли на хвилях спортивно-музичного фестивалю Z-Games, виборювали золоті медалі в столичному Євромарафоні, насолоджувалися Кольоровим Пробігом, Забігом у вишиванках, разом з автором програми «Ривок» Максимом Ярошенком та волонтерами Одеського міжнародного кінофестивалю (ОМКФ) пітніли під час фітнес-сесії, пригощалися смачнючими хачапурі та п’янким вином на «Великому Грузинському застіллі з «Боржомі» та гастрономічному фестивалі грузинської кухні «Цимес-маркет», раділи визнанню «Моршинської» Міжнародним інститутом смаку та якості ITQI та перемозі у міжнародному фестивалі-конкурсі «Вибір року». Ба, навіть оздоблювали клумби в місті-курорті Моршин!

А скільки було підготовлено прес-релізів, проведено зустрічей, записано інтерв’ю!

Окремої уваги заслуговує розроблена компанією FRESHPR концепція проведення CSR-проекту щодо відновлення лісів українських Карпат, яка лягла в основу успішного соціального проекту «Разом за природу!».

Словом, це був рік викликів та звершень, нових знайомств та щирої радості від результатів спільної роботи.

Дякуємо колегам з IDS Borjomi Ukraine, за те що тримали нас у формі!

Довідка

Компанія IDS Borjomi Ukraine виробляє та пропонує споживачам портфель популярних природних мінеральних вод, які видобуваються в заповідних, екологічно-чистих регіонах України та є еталоном якості за найвищими міжнародними стандартами (ТМ «Моршинська», «Миргородська», «Трускавецька» та ін). Компанія є офіційним ексклюзивним  дистриб’ютором ТМ «Боржомі» в Україні.

Входить до складу міжнародної компанії IDS Borjomi International, яка об’єднує підприємства, що виробляють бутильовані мінеральні води в Україні, Росії та Грузії.

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Дорогожицька, 1.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти