У Львові американські та українські лікарі знову об’єднались для допомоги дітям

Вже всьоме у Львові відомі американські та українські лікарі безкоштовно допомагають маленьким пацієнтам боротись із наслідками опікових травм. Цього разу мегакрутий проект «Лікарі об’єднуються заради допомоги дітям» згуртував команду найкращих спеціалістів Міжнародної виїзної клініки Shriners Hospitals for Children із Бостона та українських медиків під керівництвом професора Генадія Фузайлова. Із 23 до 30 вересня на базі сучасної клініки Medicover вони оглянули 109 дітей з усіх куточків нашої держави, а 52-ом з них провели оперативні втручання.

До доброї справи долучилась й команда FRESHPR. Ми здійснили PR-підтримку цього благодійного проекту. У межах співпраці забезпечено роботу прес-центру події, зокрема медіа-супровід прес-конференції та запрошення журналістів, підготовку прес-матеріалів. Також ми розробили медіа-мапу із близько 90 профільних та загальногалузевих ЗМІ та забезпечили поширення інформації про захід. Окрім цього, FRESHPR підготувала інфографіку для візуалізації результатів проекту.

Підсумком медійної співпраці став аналітичний моніторинг публікацій у ЗМІ, під час якого ми зафіксували понад 50 інформаційних повідомлень у мас-медіа (публікацій, випусків новин) про роботу Міжнародної виїзної клініки «Лікарі об’єднуються заради допомоги дітям». Серед них – щонайменше 7 телевізійних сюжетів та 17 публікацій у популярних виданнях загальноукраїнського масштабу.

У межах контракту FRESHPR налагодила контакт із лідерами думок у соціальних мережах (популярними блогерами та відомими людьми із високою репутацією) для поширення інформації про проект та залучення якомога більшої кількості учасників у майбутньому. У результаті вдалось охопити цільову аудиторію із понад 25 тисяч осіб.

Окрему нішу в інформуванні потенційної аудиторії посів і напрямок WEB 2.0. У загальному нам вдалось охопити кілька сотень тисяч людей інформацією про проект, а також клініку Medicover, на базі якої працювали американсько-українські фахівці. Для цього були відібрані найпопулярніші тематичні форуми та групи, де спілкуються користувачі мережі. За період співпраці ми реалізували чотири інформаційних мікрокампанії.

P.S. А ще нас приємно вразили умови та ставлення медперсоналу до дітей, а також атмосфера, яка панувала у клініці. Із перших хвилин стає зрозуміло, що тут життя роблять кращим. То ж працювати у команді професійних, добрих, чуйних людей, які безкорисно допомагають маленьким українцям було надзвичайно приємно. 

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Олени Теліги, 5Б, 3-й поверх.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти