XVII Економічний форум у Львові «запустив» промислову революцію

У Львові відгримів вже XVII Міжнародний економічний форум, який цього разу мав назву «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні». За два дні, 26 та 27 жовтня, він зібрав близько 2-ох тисяч учасників – вдвічі більше ніж минулого року. Поряд із вищим керівництвом держави про економічний потенціал, боротьбу з корупцією, альтернативну енергетику дискутували й провідні експерти із різних галузей.

Вже не вперше до організації Економічного форуму долучилась й FRESHPR. Щоразу цей представницький захід залучає все більше представників бізнесу, тож не став винятковим і 2017-ий рік. Форум зацікавив багатьох іноземних інвесторів, дипломатів, представників міжнародних фондів, а також засобів масової інформації.

Наша команда знову здійснювала рекламну кампанію Форуму та допомагала із медіа-підтримкою. У період підготовки до заходу ми організували роботу прес-центру, зокрема підготували ряд прес-релізів для ЗМІ та здійснили їх переклад російською мовою. Окремо розробили й медіа-мапу, що включає 112 профільних ЗМІ, а також акредитували понад 90 журналістів, серед яких як загальноукраїнські медіа, так й іноземні видання.

За рекордно короткий термін FRESHPR залучила 14 медіа-партнерів, забезпечила SMM, промо-активність перед стартом Форуму і до його завершення у соціальних мережах. Також проведено рекламну кампанію в інтернеті, зокрема у мережах Google та Facebook.

Окрім цього, напрацьовано дизайн інформаційних та рекламних матеріалів: логотипу, білбордів і сітілайтів, веб-банерів, заставок для Facebook, беджів, двомовної програми та ін.

На звершення співпраці наша команда також підготувала медіа-моніторинг. Зокрема, зафіксовано понад 260 публікацій зі згадкою про ХVІI Міжнародний економічний форум, у тому числі й 12 відеоматеріалів.

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Олени Теліги, 5Б, 3-й поверх.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти