За рік – два заводи: «Бадер Україна» розширює виробництво на Львівщині

Наприкінці жовтня 2017 року компанія із німецьким корінням «Бадер Україна» запустила вже третє виробництво автомобільних салонів на Львівщині. Лише рік тому, 3 листопада, на Яворівщині у с. Кожичі запрацював другий завод, а вже сьогодні компанія розширилась  ще одним, який шитиме комбіновані салони зі шкіри та тканини.

FRESHPR вже вдруге займалась медіа-підтримкою урочистого відкриття за участю перших осіб держави та керівництва області. Ми забезпечили реєстрацію журналістів, написання прес-релізів, фото супровід, а також проведення церемонії відкриття та запуску виробництва. Наша команда підготувала усю сувенірну продукцію для представників ЗМІ і розробила макет прес-волу для коментарів та «фото на пам'ять».

За результатами моніторингу після події ми зафіксували понад 60 публікацій та згадок у ЗМІ, серед яких інтернет-портали, друковані видання й телеканали. Тож з упевненістю можемо сказати, що такий інформаційний привід викликав зацікавлення серед медіа.

Зазначимо, що новий підрозділ виконуватиме замовлення для марки AUDI, але у перспективі планує розширити модельний ряд на MERCEDES та SKODA. На реалізацію цього проекту сумарно буде інвестовано близько 10 млн євро. Окрім залучених коштів, підприємство «Бадер-Аунде Україна» створило ще й понад 800 робочих місць.

Нагадаємо, рік тому у с. Кожичі Яворівського району Львівщини відбулось урочисте відкриття другого заводу компанії «Бадер Україна», де на сьогодні працюють вже понад 1700 осіб. Перше ж виробництво засновано ще у січні 2006 року у місті Городок Львівської області для виконання замовлень для AUDI та BMW. Загалом на обох підрозділах компанії «Бадер Україна» працевлаштовано понад 3700 осіб.

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Олени Теліги, 5Б, 3-й поверх.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти