Львівщина побачила свій перший «смачний» путівник

У травні цього року команда FRESHPR долучилась до розробки унікального туристичного путівника «Гастромандри Львівщиною». Ця збірка увібрала інформацію про кращих виробників та носіїв локальних продуктів, що притаманні нашій області та галицькій кухні.

Ми долучились до підготовки концепції видання, розробили яскравий та стильний дизайн, а також забезпечили якісний друк. І все це у екстремально короткі терміни. Але що не зробиш для хорошої справи:).

Спільно із управлінням туризму та курортів Львівської облдержадміністрації та Олександром Чернологовим ми зробили колосальну роботу – в одному путівнику нам вдалось об’єднати фермерські господарства, магазини iз локальними продуктами, дегустацiйнi зали та агросадиби. І звісно, атмосферу доповнюють дуже класні світлини із гастролокаціями, які зробили фотографи-партнери проекту Назар Коровай, Мар’яна Варійчук та Олена Гришай, які ще більше сприяють «смачним» мандрам.

Ми впевнені, що цей путівник прийдеться до душі як туристам, які люблять відкривати для себе кухні різних країн світу, так і просто любителям смачно попоїсти та галицького колориту. Більше того, окрім різноманітних локацій, видання пропонує готові тури для гастрономічних мандрів Львівщиною. Відвідавши бодай один із них, можна насолодитись не лише красою нашого регіону, а й скуштувати екологічно чистий мед, рибу, сири та навіть екзотичних равликів.

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Дорогожицька, 1.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти