Ми розпочали соціальний проект на Тернопільщині разом із «Грейн Ленд»

У червні команда FRESHPR спільно із компанією «Грейн Ленд» розпочала втілювати у життя концепцію свят для дітей із сільських територій. Реалізувати таку благородну та, водночас, приємну акцію спонукало й те, що соціальна активність є одним із ключових напрямків у роботі нашого клієнта.

Отже, ми стартували на Тернопільщині. Символічно до Дня захисту дітей першими учасниками свята стала малеча із навколишніх сіл Зборівського району. До слова, локаціями для реалізації проекту було обрано саме сільські населені пункти, адже розуміємо, що там діткам найбільше бракує якісного дозвілля.

Свято відбулось 3 червня у с. Ренів (Зборівщина). Його учасниками стали понад 500 осіб, серед яких близько 300 дітей із 18-ти сіл у районі. Атмосфера була надзвичайною – діток забавляли професійні аніматори, було безліч конкурсів, аквагрим, бульбашкове шоу та, звісно ж, музика. Окрім розваг малеча отримала й смачні подарунки. А ще на святі була «міні-виставка» сільськогосподарської техніки, яка вразила своїми розмірами і потужністю навіть дорослих.

То ж не сумували й батьки, які також могли більше дізнатись про роботу компанії «Грейн Ленд», поговорити про перспективи розвитку регіону, задати актуальні питання представникам агрохолдингу.

Це був лише маленький початок великої справи! Тож далі буде!

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Дорогожицька, 1.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти