ІІІ Форум місцевого розвитку успішно «відгримів» на Львівщині

Вже втретє команда FRESHPR долучається до організації та підготовки Форуму місцевого розвитку у Трускавці – одного із найважливіших заходів для органів місцевого самоврядування та об’єднаних громад Західної України. Цього разу ми знову не підвели і впорались у надкороткі терміни. На все про все у нас було трохи більше тижня, але ми встигли підготувати силу-силенну брендованих матеріалів, а також видати офіційний «Вісник Карпатського регіону 2018».

Отже, у межах контракту, ми забезпечили он-лайн реєстрацію учасників Форуму та автоматизували роботу із базою зареєстрованих гостей. Серед завдань команди FRESHPR також було макетування та виготовлення зовнішніх носіїв інформації: біл-бордів, фото-зони, інформативних банерів, а також Програми Форуму місцевого розвитку, а ще підготовка різноманітної брендованої поліграфії: крафтових пакетів, беджів, папок та футболок для учасників ранкового забігу, організаторів та волонтерів. Особливу увагу ми зосередили й на підготовці «Вісника Карпатського регіону». Роботи було чимало, проте читачі залишились задоволеними результатом.

Загалом вже третій за ліком Форум зібрав ще більше учасників, журналістів, бізнесменів та урядовців. За три дні (21-23 червня) його відвідали понад 4 сотні гостей з усієї України та з-за кордону, серед яких – парламентарі, урядовці, представники профільних комітетів Верховної Ради України, дипломатичного корпусу, неурядових організацій, міжнародних фондів і програм, депутати місцевих рад. Програма Форуму передбачала два десятки дискусійних панелей, учасниками яких стали понад 100 спікерів.

Особливо знаково, що захід відвідали Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, міністр закордонних справ Павло Клімкін, міністр інвестицій та розвитку РП Єжи Квєцінські.

P.S. Результат нашої роботи ви, звісно ж, можете оцінити на офіційній сторінці Форуму місцевого розвитку у Фейсбук.

Форум місцевого розвитку

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Дорогожицька, 1.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти