Соціальний проект «Кольоровий світ дитинства» компанії «Снєжка-Україна» успішно реалізували у дитячому відділенні Львівської обласної інфекційної лікарні

Команда FRESHPR долучилася до відкриття оновленого Другого дитячого відділення у Львівській обласній клінічній інфекційній лікарні, вякому художники розписали стіни барвистими ілюстраціямиу межах всеукраїнського соціального проекту «Кольоровий світ дитинства», який втілює компанія «Снєжка-Україна».

Упродовж літа подружжя художників Орест і Наталія Маньки займалося розписом стін у дитячому відділенні. Компанія «Снєжка-Україна» для втілення проекту надала відповідні акрилові фарби, що внесені до Реєстру екологічно сертифікованої продукції України. Відтепер 23 кольорові малюнки, композиційно пов'язані між собою, прикрашають дитяче відділення цієї медичної установи. Для маленьких пацієнтів створили затишну атмосферу, оптимістичні сюжети малюнків сприятимуть їхньому швидшому одужанню. Опісля святкового відкриття актори театру на КоЛеСаХ показалидля діток у відділенні лялькову казку-феєрію «Подарунок».

Керівництво лікарні, медперсонал, батьки маленьких пацієнтів висловили подяку компанії«Снєжка-Україна» за успішну реалізацію проекту та турботу про дітей. Належно оцінили соціальну значимість події львівські журналісти. Ми відстежили 20 інформаційних повідомлень про відкриття оновленого відділення у ЛОІКЛ у регіональних електронних медіа та на телеканалах. Усі згадки про «Кольоровий світ дитинства» та компанію «Снєжка-Україна» мають яскраво виражений позитивний характер. Повідомлення ЗМІ про відкриття відділення також отримали значне поширення серед користувачів у соцмережах.

Зазначимо, відомий виробник - компанія «Снєжка-Україна» уже впродовж 6 років втілює всеукраїнську соціальну програму «Кольоровий світ дитинства», в межах якої допомагає дитячим медичним установам України оздоблювати інтер'єри відділень. За цей період комфортні «кольорові» умови для дітей створили у низці лікарень Львова, Новояворівська, Яворова, Тернополя, Житомира, Рівного, Луцька, Сум, Вінниці та Івано-Франківська. На Львівщині, зокрема, «кольорові» інтер'єри створили уже у чотирьох медичних закладах.

Команда FRESHPR висловлює щире захоплення соціальною ініціативою компанії «Снєжка-Україна» та любов до дітей.

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Дорогожицька, 1.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти