Вперше в Україні піарник зі світовим ім’ям

З нагоди 10-річчя компанії FRESHPR у кінці листопада гуру польського та європейського PR Шимон Сікорський відвідає столицю України та виступить перед українськими колегами з темою про найновіші європейські тренди у PR та комунікаціях. Подія відбудеться 21 листопада на локації нового столичного бізнес-акселератора — Omni Campus (ВДНГ).Шимон Сікорський — голова правління польського агенства Publicon PR Agency, Лектор MBA та президент найбільшої PR-асоціація в Польщі — Ради польської асоціації зв'язків з громадськістю. Засновник Дня Соціальних ЗМІ Польщі — найбільшої польської соціальної медіа-конференції. Консультант, тренер та лектор з комунікацій (Internet Beta, Європейський Конгрес КСВ, PR-Конгрес, TEDx).

Зустріч заплановано у інтерактивному форматі, де усі теми обговорюватимуться спільно. Серед тем – порівняння світових ринків та ринку України, рівень розвитку, моральність у професії, технології. 

Зустріч організовує компанія FRESHPR на честь свого 10-річчя. Тому вхід безкоштовний, але з обов'язвою попередньою реєстрацією. Для реєстрації, будь ласка, заповніть форму і вам буде надіслано іменне запрошення.

 

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Дорогожицька, 1.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти