XVIII Міжнародний економічний форум: той, хто хоче бути успішним завтра в Україні та Європі, має сьогодні інвестувати у Львівщину

1-2 листопада у Львові відбувся 18-ий Міжнародний економічний форум «Львівщина – хаб можливостей». На наймасштабнішу у західному регіоні бізнес-подію з’їхалися представники понад 20-ти країн світу, він зібрав рекордну кількість учасників, - понад 1,5 тисячі, серед яких представники влади, іноземні інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, бізнес-асоціації та фінансового сектору.

«Україна є країною номер один, яка сьогодні стає транзитним хабом між Європою і Азією, а також для Світової організації торгівлі. А Львів став епіцентром формування цього транзиту, впровадження практичної науки, інноваційності. Львівщина з 2015 року займає перше місце в Україні за кількістю інвестицій, за створенням робочих місць, за відкриттям заводів, за формуванням малого і середнього бізнесу. Економічний форум – це підтвердження сили, непереможності та успішності нашої держави України», – заявив під час відкриття економічного форуму Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.

Уже вкотре FRESHPR долучається до організації цього традиційного для Львівщини бізнес-заходу. Цього разу наша команда забезпечила комунікаційну та промоційну підтримку двох панелей форуму «Львівщина – транспортно-логістичний хаб», де говорили про позитивний вплив інтенсивного інфраструктурного розвитку регіону на створення інноваційних, високотехнологічних і бізнесів та організацію промислових кластерів.

Також ми супроводжували Туристичну панель, під час якої відбулася стратегічна сесія «Туристичний Маркетплейс Львівщини», де презентувати найновіші туристичні продукти Львівщини, обговорювали перспективи розвитку внутрішнього та зовнішнього туризму, налагоджували зв'язки із потенційними іноземними партнерами.

Невипадково XVIII Міжнародний економічний форум зібрав рекордну кількість зацікавлених підприємців та інвесторів. За словами голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, це – люди, які прекрасно усвідомлюють, що той, хто хоче бути успішним завтра в Україні та Європі, сьогодні повинен інвестувати в Львівщину, бо Львівщина – це хаб можливостей, це можливість вести свій бізнес таким чином, щоб бути на європейському, світовому ринку, використовуючи ті можливості, які дає нам наша земля».

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Дорогожицька, 1.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти