Перший саудівсько-український агроінвестиційний форум: нові можливості для розвитку агробізнесу в Україні

22 листопада у Києві відбувся перший саудівсько-українськийагроінвестиційний форум The Saudi Ukraine Agribusiness Investment Forum організований інвестиційною компанією SALIC, акціонером якої є Державний інвестфонд Саудівської Аравії, дочірньою компанією Continental Farmers Groupта Офісом Національної інвестиційної ради України.

Під час форуму обговорювали перспективи здійснення інвестицій в агробізнес в Україні для саудівських інвесторів та можливості збільшення експорту української сільськогосподарської та харчової продукції до Саудівської Аравії.

Участь у форумі, фахових панельних дискусіях взяли представники міністерств агропромислового розвитку двох країн, інвестиційних фондів та ділових кіл України та Саудівської Аравії.

За інформацією заступниці міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої, Україна прагне збільшувати експорт сільськогосподарської продукції, а Саудівська Аравія - нарощувати її імпорт. Саудівська Аравія також цікава для нас як партнер для виходу на нові ринки на Близькому Сході та Африці. За її словами, подальший динамічний ріст двосторонньої торгівлі буде можливий саме завдяки розвитку інвестиційних проектів у сфері АПК.

«Уряд Саудівської Аравії готовий забезпечувати підтримку двостороннім інвестиційним проектам для цілей сталого розвитку і забезпечення харчової безпеки держави. Ця конференція має стати платформою для співпраці двох сторін у сільському господарстві. Очікуємо, що інвестування в Україні буде успішним», – заявив міністр сільського господарства, довкілля та води КСА Абдулрахман Аль Фадлі.

Самі інвестори позитивно оцінюють перспективи розвитку такої співпраці. «Я думаю, зараз правильний час для приходу в Україну. Тому що компанія SALIC, яку я очолюю, працює на українському ринку, зокрема йдеться про останнє придбання агрохолдингу «Мрія». Ситуація загалом сприяє тому, щоб саме зараз запрошувати інвесторів, і ми із впевненістю запрошуємо колег сюди», – заявив Халід Аль-Абуді, керуючий директор міжнародної компанії SALIC, яка має намір вкласти 25% інвестиційного портфелю у проекти в Україні.

Компанія FRESHPR забезпечила медійну підтримку форуму, ми організували роботу прес-офісу, розсилку інформаційних матеріалів, прес-конференцію з ключовими спікерами форуму для журналістів. Також FRESHPR розробила ідею та дизайн стилістики оформлення заходу.

Роботу першого саудівсько-українського агроінвестиційного форуму висвітлили провідні інформагентства України, центральні телеканали, всеукраїнські ділові електронні та друковані видання економічного та аграрного профілю, міжнародний діловий журнал Image.ua, який розповсюджується у 78 країнах світу, арабськомовні видання.

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Дорогожицька, 1.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти