Четвертий номер корпоративного журналу «Bader UA» присвятили сталому розвитку

У червні вийшов четвертий випуск корпоративного журналу «Bader UA». Головною темою номера є сталий розвиток: системні покращення та інноваційні процеси, започатковані у компанії «Бадер Україна». Лідери залишаються лідерами надовго тому, що ретельно планують завтрашній успіх заздалегідь, а забезпечують його практичними кроками сьогодні.

На сьогодні компанія «Бадер Україна» є якісним прикладом промислового підприємства, де дбають не лише про відлагодженість виробничих процесів та збільшення обсягів виробництва, а дійсно про системний розвиток з повною мірою відповідальності перед партнерами, працівниками, кінцевими споживачами та довколишнім середовищем.

Свідченням цьому є те, що у компанії «Бадер Україна» запроваджують принципи інтегрованого менеджменту; підходів ощадливого виробництва на основі філософії LEAN; запустили систему екологічного управління; відбулося підвищення стандартів охорони праці. Про ці масштабні процеси, а також історії успіху та кар’єрного росту працівників, які надихають колег, читайте у черговому номері «Bader UA». Читати он-лайн

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Дорогожицька, 1.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти