IV Форум місцевого розвитку об’єднав лідерів для втілення стратегії Карпатського прориву

IV Форум місцевого розвитку, який відбувся 25-27 червня 2019 року у місті Трускавець, підтвердив своє гасло #Карпатський_прорив: партнерство задля розвитку. Упродовж трьох днів відбулося 20 панельних дискусій, які зібрали близько 400 учасників з України та закордону.

П'ятий президент України, міністри, голова Верховної Ради та депутати, голови ОДА, представники органів місцевого самоврядування західних областей України, місцеві урядовці з Польщі, фахові експерти дискутували про перспективи розвитку регіонів, об’єднаних українськими Карпатами та їх розвиток крізь призму євроатлантичної інтеграції.

На Форумі представили кращі практик партнерств у різних сферах задля розвитку Карпат. Окрім широкого кола економічних, соціальних питань, окрему увагу приділили природоохоронним питанням, збереженню історико-культурної спадщини та розвитку туризму у Карпатському регіоні.

За інформацією ініціатора Форуму, голови Львівської облради Олександра Ганущина, у підсумку учасники ухвалили рішення ініціювати перед Європейською комісією впровадження пілотної програми підтримки регіональної політики українських Карпат у 2021-2028 роках. Також представників ЄС проситимуть включити Львівську область до території реалізації Програми транскордонного співробітництва Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна і Дунайської транснаціональної програми у фінансовій перспективі 2021-2027 років.

Вже не вперше до організації Форуму місцевого розвитку долучилася комунікаційна компанія FRESHPR. Наша команда знову була відповідальна за всю айдентику події.

Для якісного забезпечення роботи учасників Форуму видали розширену програму Форуму та черговий номер журналу «Вісник Карпатського єврорегіону». Ми організували оформлення брендзони, медіазони, фотозони заходу, забезпечили друк зовнішньої реклами: банерів, афіш, бордів, сітілайтів для форуму та святкового концерту за участі українських зірок у Трускавці.

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Дорогожицька, 1.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти