Компанія FRESHPR надаватиме маркетингові послуги малому бізнесу на Львівщині у межах проекту ваучерної підтримки

Агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks спільно із Департаментом економічної політики Львівської ОДА реалізовують проект «Інструменти розвитку бізнесу Львівської області» у рамках Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області.

У межах цього проекту представники малого бізнесу на конкурсній основі можуть отримати безповоротну фінансову допомогу у вигляді ваучерів на маркетингові, консалтингові послуги та інновації.

Раді повідомити, що компанія FRESHPR успішно пройшла прекваліфікацію сервісних компаній, і готова надавати маркетингові послуги суб'єктам малого підприємництва за рахунок ваучерів у рамках Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області.Відповідне рішення ухвалила Експертна комісія 23 вересня (https://loda.gov.ua/news?id=47433).

Прекваліфіковані компанії за рахунок ваучерів можуть надавати такі маркетингові послуги:

  • Створення/оновлення веб-сайтів, їх просування;
  • Розробка бренду продукції, логотипу, дизайну упаковки;
  • Поширення продукції в онлайн-магазинах;
  • Розробка і видання (друк) візуальних рекламних матеріалів (листівки, брошури, флаєри, рекламні каталоги, довідники тощо);
  • Участь у маркетингових заходах (виставки, промоційні кампанії, ярмарки, бізнес-покази або інші подібні заходи).

Компанія FRESHPR працює понад 10 років (http://freshpr.ua/hto-my), ми маємо великий досвід та успішні «кейси» у кожному із цих напрямків (http://freshpr.ua/proekty).

Конкурс із прийому документів від представників малого бізнесу на участь у програмі ваучерної підтримки стартує 25 вересня та триватиме до 10 жовтня.

Брати участь у конкурсі можуть суб’єкти господарювання, які:

  • підпадають під визначення «малого», згідно з положеннями Господарського кодексу України (чисельність персоналу не більше 50 осіб, річний дохід не перевищує 10 млн. євро);
  • не здійснюють діяльності, яка підлягає ліцензуванню;
  • мають зареєстроване місцезнаходження на території Львівської області;
  • не мають заборгованості із виплати заробітної плати та сплати податків;
  • виробляють фізичний продукт (самостійно або із залученням підрядних організацій, але є власниками прав інтелектуальної власності) або надають сервіси з високою доданою вартістю.

Запрошуємо суб’єктів малого підприємництва, які зареєстровані на території Львівської області, до участі у конкурсі та співпраці, якість наших послуг - гарантуємо.

Більше інформації про умови надання ваучерної підтримки за посиланням - https://business-support.lviv.ua/conditions_for_sme/

Документи для участі у конкурсі приймає агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks у приміщенні Business Hub за адресою: вул. Шота Руставелі, 12. Документи приймаються щоденно із до 10 жовтня включно, із 10:00 до 20:00.

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Дорогожицька, 1.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти