Компанія FRESHPR забезпечила випуск 5-го «Вісника Єврорегіону Карпати», присвячений карпатському бджолярству

15
01
2020

Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна», місією якої є послідовний розвиток Карпат, збереження довколишнього середовища, культурної спадщини та створення умов для соціально-економічного розвитку місцевих громад, публікує найважливішу інформацію про актуальні напрямки роботи, проекти та важливі події, що стосуються єврорегіону Карпати у своєму Віснику.

Вважаємо високою оцінкою професіоналізму те, що компанія FRESHPR залишається незмінним партнером у підготовці Вісників. Цього року їх вийшло уже два, перший – до щорічного Форуму місцевого розвитку, який відбувся у червні, а другий – до Дня місцевого самоврядування, який відзначили нещодавно, на початку грудня. Ми забезпечили макетування та високоякісний друк усього тиражу головного видання асоціації.

Зазначимо, найновіший номер Вісника присвячений карпатській бджолі. На сторінках цього випуску Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Ви маєте нагоду прочитати чимало цікавої інформації про особливості карпатського бджільництва; творчих бджолярів, які розвивають його; про хід реалізації проекту «Карпатська бджола – спільні заходи із збереження унікальної природної спадщини в українсько-польському прикордонні», що реалізується за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014–2020»; а також останні новини Асоціації.