«Снєжка-Україна» продовжує розвивати професійно-технічну освіту, попри виклики карантину.

01
09
2020

Компанії, орієнтовані на сталий розвиток, здатні забезпечувати взяті зобов’язання та продовжують реалізувати суспільно значимі проєкти навіть в умовах пандемічного карантину. Прикладом цього є кейс компанії «Снєжка-Україна», яка 20 серпня 2020 року відкрила новий навчально-практичний центр «Śnieżka» в Одесі. Його відкрили на базі «Одеського центру професійно-технічної освіти» для осучаснення програми навчання учнів з професії «Маляр».

Співпраця навчального закладу із знаним європейським виробником лакофарбової продукції ґрунтується на засадах партнерської взаємодії й підтримки Міністерства освіти і науки України, з яким підприємство

Підприємство «Снєжка-Україна» ще у 2016 році підписало Меморандум про співробітництво із Міністерством освіти і науки України з метою у частині оновлення змісту професійної освіти та модернізації навчального процесу, що дозволяє готувати висококваліфіковані конкурентоздатні робочі професії  відповідно до потреб ринку праці. Відтак «Снєжка-Україна» відкриває навчально-практичний центри у різних регіонах України.

«Навчально-практичні центри дуже добре себе зарекомендували. Це нове освітнє середовище, яке сприяє тому, що діти зацікавлені, йдуть, навчаються і здобувають робітничі професії. І ми поступово змінюємо імідж професійно-технічної освіти» – зазначила під час відкриття нового центру в Одесі гендиректор Директорату професійної освіти МОН України Ірина Шумік.

В Одеського центру професійно-технічної освіти облаштували сучасний клас теоретичної підготовки для учнів,котрі навчаються на малярів. Він оздоблений наочними стендами щодо використання інноваційних лакофарбових матеріалів. Для практичного опанування фаховик навичок у виробничій майстерні облаштувалимодерні робочі місця. Для ефективного навчального процесу «Снєжка-Україна» також забезпечує навчальний заклад лакофарбовими матеріалами для того, аби учні на практичних заняттях освоювали у будівельно-ремонтних роботах сучасні технології. Після завершення навчального процесу учні отримують сертифікат від виробника.

«Навчально-практичні центри «Śnieżka» функціонують в різних областях України впродовж шести років і показали, що є дієвими й сприяють вдосконаленню формату професійної освіти в сучасних умовах змін. Як засвідчує досвід, професійна освіта успішно розвиватиметься за активної взаємодії закладів професійної освіти з виробниками, які володіють передовими технологіями і мають можливість ділитися своїми знаннями із майбутніми кваліфікованими робітниками, яких потребує виробничий сектор економіки. Сподіваємося, що співпраця нашої компанії з ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» буде плідною, корисною й ефективною» – прокоментувала директор з маркетингу ТзОВ «Снєжка-Україна» Оксана Кукурудз.