«Родовід»: якісне представлення медичного центру для дорослих і дітей, який на зв’язку з пацієнтами 24/7

20
01
2021

У кінці 2020 року з року з приємністю спостерігаємо за успіхами нашого клієнта медичного центру «Родовід». https://www.rodovid.center/

Численні схвальні відгуки пацієнтів про роботу терапевтів, педіатрів,реабілітологів, дерматовенерологів, які працюють у медцентрі «Родовід» підтверджують, що наші спільні стратегічні сесії з формування публічного профілю компанії та її унікальних конкурентних переваг для клієнтів були вчасними та вдалими.

Перед нами стояло непросте і водночас цікаве завдання: представити новий медичний центр, який спеціалізується на медичному супроводі дорослих, дітей та літніх людей. У «Родоводі» працюють лікарі-практики з великим досвідом і здобутками у сфері реабілітації, фізіотерапії, кардіології, дерматології, гінекології. Вони ставлять перед собою амбітне завдання комплексного лікування, реабілітації та подальшого супроводу пацієнтів, застосовуючи найбільш ефективні сучасні медичні практики та обладнання.

Фахівці FRESHPR забезпечили повний маркетинговий та PR-супровідвиходу медичного бренду на ринок.

Для цього зокрема провели аудит конкурентного середовища, конкурентних переваг клієнта та існуючих маркетингових інструментів медичного центру. На основі цього були сформовані унікальні пропозиції медичного центру для активного просування.

Ми консультували та допомагали у запуску усіх маркетингових процесів: розробці макетів для зовнішньої реклами та її розміщенні; у формуванні акційних програм; створенні контент-плану медичного центру для соціальних мереж. Також працювали над формуванням репутації компанії, долучалися до написанні тематичних публікацій щодо профілю роботи центру «Родовід» та лікувально-відновних можливостей, які він пропонує пацієнтам.

За час співпраці ми подружилися з фахівцями медичного центру: перевірили окремі медичні послуги на собі, і можемо впевнено стверджувати, що звернувшись у «Родовід», і дорослі, і діти отримують високоякісне, комплексне медичне обслуговування відповідно до індивідуальних потреб, причому як у межах центру, так і в домашніх умовах.

Пишаємося і тим, що у медичному центрі «Родовід» опанували з нами актуальні інструменти маркетингу та PR, і тепер можуть фахово проводити необхідні активності самостійно.