Новий сайт Відділення НОК України на Львівщині запустили напередодні Олімпіади у Токіо

13
08
2021

На замовлення Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області FRESHPR розробив та реалізував оновлений сайт Відділення. Оновлене інтернет-представництво почало працювати саме напередодні Олімпійський Ігор у Токіо, що допомогло усім уболівальникам, тренерам та спортсменам бути на зв’язку з українською командою у Токіо у ці спекотні дні.

У порівнянні із першою версією сайту, яку FRESHPR реалізував (http://freshpr.ua/2011/03/viddilennya-nacionalnogo-olimpiyskogo-komitetu-ukrayiny-u-lvivskiy-oblasti?fbclid=IwAR25Q41TGFlb3bGEVBIaSdELdADSMBgyX0swGFVB7xfnWJdqe9ZPow7AZRA ) у 2011 році, на оновленому сайті з’явилося кілька нових розділів із корисною інформацією : зокрема, про історію олімпійських успіхів українських спортсменів від 1994 року та про спортсменів-олімпійців, які є гордістю краю. Інтернет-представництво Відділення НОК України отримало сучасний функціонал, що дає можливість відувачам переглядати фото, відео, трансляції.

Зазначимо, Львівське обласне відділення Національного Олімпійського Комітету є регіональним відділення НОК України –громадської організації, яка має виключне право представляти Україну на Олімпійських іграх та на регіональних, континентальних і світових комплексних змаганнях, які відбуваються під патронатом Міжнародного Олімпійського Комітету.

Метою діяльності Львівського регіонального осередку НОК є розвиток, зміцнення та захист олімпійського руху в області, поширення обміну цінностями національної культури під знаком ідей і принципів олімпізму, та захист інтересів своїх членів.