П’ятий номер корпоративного журналу «Bader UA» присвячений новим проєктам

29
12
2021

Побачив світ п’ятий випуск корпоративного журналу «Bader UA». Головною темою номера є висвітлення роботи компанії «Бадер Україна» в умовах пандемії: як вдалося вдосконалити виробництво і започаткувати нові, перспективні проєкти.

Навіть попри труднощі, компанії вдалося модернізувати виробництво, здійснити ефективну оптимізацію виробничих процесів у різних підрозділах.

Завдяки продуманим крокам «Бадер Україна» зберегла і наростила обсяги випуску продукції, залучила нових клієнтів і вийшла на докризовий рівень виробництва.

Відтепер український виробник шиє салони для елітних автомобілів Mercedes S-Class та Mercedes-­Maybach. Цьогоріч до когорти замовників додався іспанський виробник автомобілів SEAT. Уже затверджено план на 2023-24 роки, коли «Бадер Україна» виконуватиме замовлення з пошиття салонів для автомобілів AUDI Q3, SEAT ATECA та SKODA KODIAQ.

І це лише невелика частина тих проєктів, які вдалося реалізувати компанії «Бадер Україна» в непростих умовах пандемії.

У новому випуску журналу «Bader UA читайте також про вплив дефіциту мікрочипів на світове автовиробництво, про оптимізацію розкрійних процесів, про підвищення ефективності підрозділу в Городку, про запропоновані працівниками підприємства удосконалення, що були реалізовані на практиці і про винагороду за ці нововведення, про операційну систему Bader Operating System, що працює у різних частинах світу і про особливості навчання, що відбувається у форматі спілкування.

Традиційно у черговому номері «Bader UA» читайте історію кар’єрного зростання одного з працівників компанії. Цього разу – надихаюча розповідь про шевця Володимира Починка, який всього за 6 років наполегливої роботи став інженером відділу виробничої індустріалізації підприємства. «На «Бадері» є куди рости і це мені дуже імпонує», – розповідає Володимир Починок.

Ознайомитися з виданням можна за посиланням. Інформація про попередній випуск.