Антикризовий PR

Превентивна діяльність, що дозволяє уникати великих втрат як у репутаційних показниках так і в бізнесі загалом. Антикризовий PR набирає ваги у всіх цивілізованих бізнес-моделях та поступово стає доповненням до антикризового менеджменту.

Управління репутаційними ризиками дозволяє не лише передбачати кризові моменти але й уникати навіть ймовірності їх виникнення.

Ризик-менеджмент часто складається з визначення, аналізу, оцінки , контролю та уникнення ризиків, мінімізації або усунення неприйнятних наявних ризиків. Компанії можуть використовувати також наші послуги з моделювання ризиків, їх запобігання, заморожування ризиків, передачу ризиків третім сторонам або будь-яку іншу стратегію (або комбінацію стратегій) для належного управління майбутніми подіями.

Управління ризиками – своєрідна іміджева страховка, щоправда, якщо класичне страхування передбачає спробу відновити втрачене, то напрям управління ризиками покликаний не допустити цих втрат. І навіть, якщо стається щось непередбачуване, наші ризик-менеджери мають готові моделі та інструкції поведінки. Вони дозволяють у ультракороткі терміни анульовувати проблеми а інколи навіть перетворювати проблему у перевагу. І все це у лічені години!

Щоправда, такі успішні кейси часто приховують за собою місяці попередніх досліджень, аналізування та тісної співпраці з клієнтом. Але це може виглядати дрібницею у порівнянні з ризиками, які вдається уникнути нашим клієнтами та партнерам.

Замовити консультацію

Послуги
Особистий
PR
PR
аналітика
Стратегічний
PR
Антикризовий
PR
HR PR