Про нас

Агенство, що володіє одним з найбільших в країні досвідів управління репутаціями та керування лояльністю аудиторій. Нам відомі всі галузі економіки, адже ми долучаємось до їхнього зростання. Ми роками створюємо та забезпечуємо нові та оживляємо і підтримуємо давні, знайомі вам бренди. Ми знаємо, як збудовані найбільші бізнеси, бо долучались до їхнього створення і дбаємо за їх розвиток зараз. А ще ми знаємо ціну особистому бренду, бо ми їх будуємо та підтримуємо. Зрештою, ми знаємо ціну емоцій, лояльності та поваги, яку ми створюємо щодня для наших клієнтів вже близько півтора десятиріччя. Нам відомі всі інструменти галузі, а ще ми володіємо своїми, унікальними. Запрошуємо у світ створення, розвитку та змін!

>500
PR проектів
>20+
Престижних премій та нагород
>240
Задоволених клієнтів

МИ КОМАНДА,
яка любить створювати ефективні комунікаційні стратегії, зрозумілі комунікації та відмінну репутацію

Орест Вачков
Керівник компанії
Андрій Лазорко
Керівник львівського офісу
Олександр Краєв
менеджер проектів
Наталя Фуглевич
керівник проектів
Дарья Ніколенко
менеджер проектів
Юлія Щур
менеджер проектів
Олена Войтів
менеджер проектів
Надія Уніят
SMM менеджер
Сергій Крамаренко
акаунт-менеджер
Володимир Перегінець
медіаменеджер
Ігор Халявінський
медіаменеджер
Олександр Даниленко
медіаменеджер
Марина Цимбал
асистент керівника компанії

FRESHPR – це стратегічна компанія з управління комунікаціями та репутацією з повним спектром послуг, які ми надаємо по всій Україні. Ми команда амбіційних, креативних та досвідчених спеціалістів повного циклу, які вміють і знають, як правильно збудувати та захистити Вашу репутацію, налагодити контакти зі ЗМІ, знизити та нівелювати комунікаційні ризики.

Ми завжди враховуємо особисту та корпоративну індивідуальність наших клієнтів. FRESHPR – це багатосторонній підхід, свіжі креативні ідеї, високий рівень професіоналізму.