Polpharma Україна

Polpharma— найбільший польський виробник лікарських препаратів та активних фармацевтичних інгредієнтів. Наразі «Полфарма» є міжнародною фармацевтичною компанією - лідером на ринках Центральної та Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії. Компанія є роботодавцем приблизно для 7 500 людей у Польщі та на міжнародних ринках.

 

Продукт:

Препарати Олідетримта Аквадетримвід Polpharma, на основі вітаміну D3, представлені в двох формах: капсульною біологічно-активною добавкою та водорозчинним препаратом.

Проблема:

Вітамін D3 асоціюється здебільшого з профілактикою рахіту у новонароджених. Однак, як показує статистика (з проведених досліджень) - дуже мало людей замислюються над важливою роллю цього вітаміну у профілактиці та лікуванні багатьох захворювань, як у дорослих, так і у дітей.

Завдання:

Сформувати освідомленість ЦА про властивості та корисну дію вітаміну D3, донести необхідність прийому вітаміну в будь-якому віці, розширити область вжитку вітаміну D3, окрім профілактики рахіту в немовлят.

Рішення: Проект “D3 Дайджест”. Щомісячне видання на основі енциклопедії про вітамін D для журналістів всіх типів ЗМІ (включаючи спеціалізовані).

Опис:

Ми розробили комплексну digital-стратегію, центральним інструментом якої став освітній портал-енциклопедія про вітамін D. Для підвищення довіри, проект був не брендований, і містить масу освітньої інформації з корисними посиланнями на достовірні джерела.

Дайджест містив доступну та структуровану інформацію про вітамін D3, загрози які виникають за його дефіциту, та необхідності препаратів Олідетримта Аквадетрим.

Результат: 

  • Щомісяця дайджест отримувало 340 адресатів з числа ЗМІ.
  • Оригінальних публікацій у ЗМІ було розміщено в 6,5 разів більше, ніж за планом. За охопленням аудиторії план було перевиконано на 154%, охоплення останнього дайджесту сягнуло 350 тис. осіб, при 225 тис. запланованих.
  • Завдяки популярності ресурсу серед користувачів, та проведеній пошуковій оптимізації - посилання на дайджест видавалось одним з перших при відповідному запиті через Google.

Співпраця з нами

Київ

+38 044 453 74 79

вул. Дорогожицька, 1.

Львів

+38 032 247 00 43

пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх.

Контакти